Pirkanmaan hyvinvointialue

Pääluottamusmies Marika Helén, 041 7308569, marika.helen2(at)pirha.fi

Luottamusmies Satu Setälä, 040 4813704, satu.setala(at)pirha.fi (kuntoutus- ja vastaanottopalvelut)

Luottamusmies Katja Rauhala, 041 7306539, katja.rauhala(at)pirha.fi (suun terveydenhuolto)

Luottamusmies Raija Jokinen-Santisteban, 040 7724348, raija.jokinen-santisteban(at)pirha.fi (ikäihmisten palvelut)

Luottamusmies Teppo Hoikkala, 040 5638715, teppo.hoikkala(at)pirha.fi (sairaalapalvelut)

Tampereen kaupunki

Pääluottamusmies Leena Lehtiniemi, 040 8007598, leena.lehtiniemi(at)tampere.fi

Luottamusmies Pirkko Pekkanen, 041 7305969, pirkko.pekkanen(at)tampere.fi (sivistyspalvelut)

Oriveden kaupunki

Pääluottamusmies Mari Lind, 0400 710581, mari.lind(at)orivesi.fi

Tapahtumia

RSS

 

Edunvalvontatiedotteet luettavissa jäsenhuoneessa

 

Olemme sosiaali-, terveys- ja varhaiskasvatusalan ammattilaisia.

Toiminta-alueenamme ovat Pirkanmaan hyvinvointialueen sekä Tampereen ja Oriveden kaupunkien toimipisteet.

Me neuvottelemme sinunkin palkastasi, työajastasi ja muista työsuhteesi ehdoista.

Yhdessä olemme vahvoja.

Facebook-sivun näyttäminen ei onnistunut. Tarkista markkinointievästeiden hyväksyminen ja selaimen yksityisyysasetukset.